Kam dále pokračovat


Homepage > Úvěry a půjčky

Úvěry a půjčky

Co je úvěr

Určitě jste již někdy uvažovali o koupi nějakého výrobku, zboží, ale neměli jste patřičnou hotovost. Kde na to vzít? Vzít si půjčku, spotřebytelský úvěr, hypoteční úvěr (Americká hypotéka) nebo využít spotřebitelské půjčky?


Pokud vám záleží na tom, kolik zaplatíte oproti platbě v hotovosti navíc, pak jsou výhodnější bankovní půjčky, nebo dokonce Americká hypotéka. Problém je v tom, že musíte mít předem vyřízenou žádost na bankovní půjčku, úvěr či hypotéku, přičemž toto vyřízení může trvat až čtrnáct dní. U nebankovních společností můžete smlouvu na úvěr podepsat přímo v obchodě a zboží rovnou převzít, ale to vše za cenu vyššího úroku.

Podmínky pro poskytnutí spotřebitelského úvěru se u jednotlivých společností liší. Obecným pravidlem, společným pro všechny, je nutnost být občanem České republiky (nebo cizincem s trvalým pobytem v ČR) a mít příjem umožňující splácet. Další variantou jsou kreditní karty a debetní účty. Musíte však mít běžný účet a být dostatečně bonitní, aby jste kartu dostali a nebo aby byl debet povolen.© 2008 - 2014 | Refinancování - Hypoteky . cz | All rights reserved Makovic.net